„Twoi najbardziej niezadowoleni klienci są najlepszym źródłem do nauki.”

Bill Gates

Microsoft

Szanowni Klienci,

Mając na uwadze najwyższą jakość świadczenia usług, zachęcamy Państwa do podzielania się opinią i uwagami na temat naszej firmy . Przekazane rekomendacje będą cenną informacją, która pomoże nam spełniać wszelkie oczekiwania naszych usługobiorców.

Bardzo dziękuję Firmie „Kamyczek” (ul. Borzymowska 40, Warszawa)za profesjonalną realizację usługi wykonania nagrobka ku pamięci mojego zmarłego męża i taty ROMANA RZEPECKIEGO.Pomnik wyróżnia się wśród innych nagrobków starannym wykonaniem.Dodatkowo dostałyśmy podstawkę pod znicze i bardzo ładne ozdobne serduszko z sentencją (nowość) Polecam Firmę „Kamyczek”.

Rzepecka Monika

Firma „Kamyczek” (ul. Borzymowska 40, Warszawa) dobrze wykonała zamówiony przeze mnie i mojego brata – Andrzeja Kalińskiego granitowy nagrobek. Dlatego wspólnie z bratem postanowiliśmy tej samej firmie powierzyć wykonanie drugiego nagrobka także znajdującego się na Cmentarzu Bródnowskim.

Lidia Grzesiuk

Jestem bardzo zadowolona z usług zakładu kamieniarskiego Kamyczek. Atutem firmy jest bardzo miły i wykwalifikowany personel, w jasny sposób wszystko zostało mi wyjaśnione oraz otrzymałam pomoc przy załatwianiu formalności. Przed podpisaniem umowy przedstawiono mi dokładny projekt komputerowy zamawianego nagrobka, sam pomnik natomiast został wykonany w terminie i dokładnie według założeń w projekcie

Krystyna Lipińska

Szanowni Państwo; Bardzo dziękuję za profesjonalną realizację usługi wykonania nagrobka na Cmentarzu Bródnowskim, ku pamięci mojego zmarłego męża Antoniego Woydakowskiego. Jestem bardzo zadowolona z efektu estetycznego. Pomnik jest wykonany z dobrej jakości kamienia, ustalone wymiary, proporcje są zgodne z moimi oczekiwaniami i wszystkie prace kamieniarskie zostały wykonane z najwyższą starannością.

Ilona Woydakowska

Z uwagi na pobyt za granicą, w październiku zleciłem firmie „Kamyczek” renowacje lastrykowego nagrobka na Cmentarzu Bródnowskim. W ciągu kilku dni otrzymałem dokładną wycenę i zdecydowałem się na podpisanie umowy z płatnością po powrocie. Firma cierpliwie poczekała na mój powrót i akceptację wykonanych prac które oczywiście zostały wykonane prawidłowo.

Adam Jakubiak

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Wyrażam zgodę na publikowanie mojej opini na stronie

  Kamyczek Janusz Jusiński
  ul. Borzymowska 40, 03-565 Warszawa
  Tel. 607-680-731
  Email: [email protected]
  Nasze biuro mieści się przy ulicy Borzymowskiej 40 w Warszawie. Kliknij tutaj, aby sprawdzić, jak do nas dojechać.