Zdajemy sobie sprawę jak istotne jest dla nas wszystkich aby kupiony przez nas nagrobek był zadbany i dobrym stanie. Niestety, często zdarza się że w skutek używania złych metod podczas konserwacji i czyszczenia Nagrobka sami przyczyniamy się do powstawania uszkodzeń i skaz granitu.

Naszym zdaniem bezpieczną i skuteczną metodą dbania o czystość Nagrobka jest mycie go jedynie przy użyciu płynu do mycia naczyń, należy rozcięczyć niewielka ilość płynu ( nie więcej niż kilka kroplki ) w butelce z  wodą a następnie umyć nagrobek i ściągnąć nadmiar wody aby nie powstały smugi. Nie zalecamy stosować żadnych past oraz nabłyszczaczy –  substancje te, gdy stosowane regularnie, wżerają się w strukturę kamienia i mogą powodować nadmiernie osadzanie się brudu, i być przyczyną powstawania przebarwień i plam na płycie nagrobka.


Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji, uprzejmie prosimy o kontakt z naszym biurem, nasz personel udzieli Państwu wszelkich informacji i odpowie na wszystkie pytania.

Kamyczek Janusz Jusiński
ul. Borzymowska 40, 03-565 Warszawa
Tel. 607-680-731
Email: [email protected]
Nasze biuro mieści się przy ulicy Borzymowskiej 40 w Warszawie. Kliknij tutaj, aby sprawdzić, jak do nas dojechać.